ANKARAGAZ firması olarak 1996 yılından bu yana, endüstriyel alanda yaptığımız çalışmaların kazandırmış olduğu deneyimlerden yola çıkarak firmamızı hayata geçirdik.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Her işin esas hedefine kısa ve kestirme yoldan varmak arzu edilmekle beraber, yolun kabul edilebilir; mantıki ve özellikle ilmi olması şarttır.” sö​zünü ilke edinip, her alanda yaptığımız işi en iyi şekilde sunmak amacıyla 2012 yılında hizmete başladık.

ANKARAGAZ firması olarak yıllardır gaz konusunda yapmış olduğumuz çalışmalardan cesaret alarak, özel gazlar, endüstriyel gazlar ve gaz ekipmanları alanlarında sektörün iyileri arasında yer almak amacıyla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

“Kaliteyi Güvenli Sunuyoruz” felsefemizle, sektörde basınçlı silindirlerimizin kullanıldığı tüm işletmelerde, yüksek güvenliği sağlamak adına 2012 yılında imal edilmiş tüplerle göreve hazırlandık.

AMACIMIZ, yaptığımız işleri amatör bir ruhla yaparken bir o kadar da profesyonel çalışma anlayışı çerçevesinde gerçekleştirerek, kurumsallaşmış, kimliğini tamamlamış ve sektöründe öncü bir kuruluş haline gelebilmek.

Ankara Gaz HABAŞ A.Ş. ve KASWELD yetkili bayisidir.